Uluslararası Ticaret ile Boşlukları Doldurun!

Kendi işinize sahip olmak bazen zordur. Rekabet daha fazladır çünkü daha az “insan gücünüz”, daha az ürününüz vardır ve çoğu zaman işe giren para, ortaya çıkandan daha az paranız olur. Bazen ürününüz bölgenizde iyi satmıyor olabilir veya sonunda hep birlikte modası geçmiş olabilir. Ürününüzün başarısı hava durumu gibi şeylere bağlıysa, yılın birkaç ayı boyunca yavaş olabilirsiniz ve bu da finansal zorluklara neden olabilir.

Uluslararası ticaret yoluyla işinizi büyütmeyi düşünün. Uluslararası olma fikri sadece “büyük köpekler” için mümkün görünebilir. Zor, stresli ve hatta pahalı görünebilir. Doğru değil. Dünyanın her yerinde, satmanız gereken şeylere ihtiyacı olan insanlar var ve onlara ulaşmak bazen bir telefon görüşmesi ya da dizüstü bilgisayarınızdaki birkaç düğmeye basmak kadar kolay. Aşağıda, işinizi başarılı bir şekilde genişletmek için birkaç ipucu verilmiştir.
Dünya çapında.

İlk olarak, ithalat ve ihracata bakmak isteyebilirsiniz. İthalat yapmakla birlikte, diğer ülkelerden benzer ürünlerle sattığınız ürüne daha fazla çeşitlilik sağlayabilirsiniz. Diğer ülkelerden ürün satın almak veya üretmek de bulunduğunuz yerdeki üretimden daha ucuz olabilir. Ayrıca ithal ettiğiniz ürünler benzersiz olacağından müşterileriniz
onlar için sadece sana gelecekti. İhracatın avantajı çoktur. Özellikle bilgisayar veya veri ürünleri satıyorsanız, ürününüzün kullanımı veya ihtiyacı birkaç yıl sonra ülkenizde geçersiz hale gelebilir; ama başka bir ülkede yeni, sıcak bir meta olabilir.
Ülkenizin tüketici kıtlığı yaşadığını, ancak diğer ülkelerde ekonomilerinin patladığını söyleyin! Ürününüzün paranın olduğu yerde olmasını istiyorsunuz. Daha önce de belirttiğim gibi, ürününüz hava veya mevsime bağlıysa, bu birkaç ay boyunca ihracat yapmak size fayda sağlayabilir.
ürününüzün gerekli olmadığı yıl.

Mevcut işinize posta siparişi hizmetleri eklemeyi düşünün. Uluslararası ticarete elverişli olan bu satış yöntemini kullanarak satış gücünüzü artırabilirsiniz. İnternet, işletmelerin ürünleriyle ilgili haberleri dünya çapında almalarının müreffeh bir yoludur. Yabancı işletme elde etmek için web sitelerini, çevrimiçi mağazaları ve bağlı kuruluş pazarlama stratejilerini kullanın. İnternet yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor. Ve giderek daha fazla insan evde alışveriş yapabilme fikrine atlıyor. Elektrik ve prizin olduğu her yerde insanlar tarafından görülebilmesi için ürününüzü internete taşıyın!!!

Lisans acentesi olmanın uluslararası ticaret avantajları da vardır. Yabancı şirketlerin yerli şirketlerden ürün üretmesini ve satmasını sağlarsanız, telif hakkı kazanabilirsiniz. Çoğu işletme sahibi, sadece yerli şirketler için yabancı alıcılar bularak kazanabilecekleri para miktarı hakkında hiçbir fikre sahip değildir. Öte yandan, kendi ürünlerini satın almak isteyen yerli şirketleri bulmak için yabancı şirketlerden ücret alabilirsiniz.
Ürün:% s.

Tek bir kaynak tedarikçisi olarak, Electro Tape Specialties’in çok çeşitli basınca duyarlı bant ürünleri sunma yeteneği, şirketlerin distribütörler için değerini artırdı. Electro Tape Specialties’in sunduğu her şeye ek olarak, şirket şimdi daha çekici bir görünüm ve daha kolay gezinme vaat eden yeni bir web sitesi sunuyor. Şirketler kablo bağları, koli bantları, ambalaj bantları veya sıva bantları aradığında, izleyiciler artık açıklamaları, özellikleri ve fiziksel özellikleri bulacaktır; bir tüketicinin şirketleri için en iyi olanı bulması için ihtiyaç duyduğu her şey.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*